lek. med. Witold Ostrowcz
Jestem lekarzem od ponad 20 lat. Studia medyczne ukończyłem w 1994 r Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalizację się w radiologii i diagnostycze obrazowej I i II-go stopnia:
• 2000 rok specjalista I-go stopnia z radioligii,
• 2005 rok specjalista II-go stopnia z radiologii i diagnostyki obrazowej.

Obecnie pracuję jako z-ca kierownika Zakładu Diagnostyki Przyrządowej i Terapii Szpitala Rejonowego w Raciborzu.


W trakcie pracy zawodowej ukończyem wiele kursów doskonalących z dziedziny radiologii, zwłaszcza w zakresie ultrasonografii, w tym kursy doskonalące w zakresie ultrasonografii dopplerowskiej oraz diagnostyki schorzeń piersi, narządów jamy brzusznej, tarczycy, jąder, schorzeń stawów, mięsni i więzadeł.


Badania wykonuję na cyfrowym aparacie USG marki Siemens z cyfrową obróbką obrazu i opcją kolorowego Dopplera. Aparat wyposażony jest w 3 elektroniczne głowice ultrasonograficzne, do badania narządów jamy brzusznej, do badania narządów małych, położonych powierzchownie - tarczyca, piersi, jądra jak i badania mięśni stawów i więzadeł o oraz do badania przepływów naczyniowych w tętnicach, żyłach i narządach wewnętrznych metodą kolor Doppler duplex color Doppler oraz power Doppler.
lek. med. Witold Ostrowicz

47-400 Racibórz ul. Kasprowicza 1
(Naprzeciw Gimnazjum nr 1 i Banku Spółdzielczego)

tel. 32 724-24-20
tel. mob: 604-347-669

Godziny przyjęć:
pn, wt, cz, pt, 12:15 - 14:15
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do gabinetu USG.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze (telefoniczne lub osobiste) uzgodnienie terminu wizyty. Związane jest to z ruchomymi godzinami pracy lekarza.

tel. mob: 604-347-669
Polityka priv/cookies | Copyright © 2007-2019 WITOLD OSTROWICZ All rights reserved. Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0